​Plagoset një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Plagoset një person në Prishtinë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 10:57
Ilustrim

Një person është plagosur pasditen e së premtes në Prishtinë.

Ai është plagosur në rrugën “Ali Sokoli” nga i dyshuari që ende mbetët i panjohur.

Policia ka treguar se nuk dihen motivet e plagosjes.

“Viktima mashkull kosovar është qëlluar me një plumb nga një i dyshuar i panjohur. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. Motivi i rastit nuk dihet. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat