Kërcënoi një person, arrestohet punëtori i spitalit në Gjakovë

Kronikë e zezë

Kërcënoi një person, arrestohet punëtori i spitalit në Gjakovë

Më: 23 janar 2022 Në ora: 09:01
Ilustrim

Një punëtor në spitalin rajonal në Gjakovë është arrestuar mbrëmë, pasi që përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me rekomandim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi:

Gjakovë 22.01.2022 – 19:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar punëtor në spitalin rajonal në Gjakovë, pasi që përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar.. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me rekomandim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat