Aksidentohet Golf 2 në Ferizaj, bie nga rruga

Kronikë e zezë

Aksidentohet Golf 2 në Ferizaj, bie nga rruga

Më: 25 janar 2022 Në ora: 07:43
Foto nga vendi i ngjarjes

Një Golf 2 është aksidentuar në mëngjesin e së martes në Ferizaj.

Sipas pamjeve, shihet se vetura në rrugën “Ahmet Kaqiku” ka dalë nga rruga duke rënë në rrugën e trenit.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia nuk ka dhënë ende detaje.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat