Arrestohen dy të mitura pasi shpërndajnë video në rrjetet sociale duke ther me thikë një vajzë

Kronikë e zezë

Arrestohen dy të mitura pasi shpërndajnë video në rrjetet sociale duke ther me thikë një vajzë

Më: 26 janar 2022 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy vajza të mitura në Prizren pasi që kanë kanosur me thikë  një vajzë tjetër të mitur, ku kanosjen e kanë incizuar me telefon dhe e kanë shpërndarë në rrjetet sociale.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prizren 18.01.2022 – 12:45. Janë arrestuar dy të dyshuara femra kosovare, të mitura pasi që me një mjet të mprehtë, thikë kanë kanosur viktimën femër kosovare- e mitur.

Të dyshuarat kanosjen e kanë incizuar me telefon dhe e kanë shpërndarë në rrjetet sociale. Me vendim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat