Kapet duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet burri nga Ferizaj

Kronikë e zezë

Kapet duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet burri nga Ferizaj

Më: 26 janar 2022 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Policia në Ferizaj ka arrestuar një burrë i cili ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërkaq viktima do të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rr. Gëzim Sahiti, Ferizaj 25.01.2022 – 08:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që është hasur duke bashkëjetuar me të miturën, viktimën femër kosovare.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa viktima do të dërgohet në IML për ekzaminim mjekësor”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat