Zhduket një person në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Ferizaj

Më: 29 janar 2022 Në ora: 08:41
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje është zhdukur një person në Ferizaj.

Rastin në Polici e ka raportuar motra e tij e cila ka deklaruar se vëllai i saj është i sëmurë mental.

Ndërsa, rasti është duke u hetuar.

“Ferizaj 28.01.2022 – 08:00. Një femër kosovare ka raportuar se vëllai i saj viktima mashkull  kosovar i sëmurë mental, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat