Vdes një burrë i cili po trajtohej në QKUK

Kronikë e zezë

Vdes një burrë i cili po trajtohej në QKUK

Më: 19 prill 2022 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Një burrë nga Istogu i cili po trajtohej në QKUK, ka vdekur.

Kështu njoftoi Policia.

Policia nuk e ka bërë të ditur shkakun në raportin 24 orësh, veçse shkruan se se viktima po trajtohej në spital si pasojë e një rasti që kishte ndodhur ditë më parë dhe më pas ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat