Kreu disa vjedhje nga veturat, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Kronikë e zezë

Kreu disa vjedhje nga veturat, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Më: 25 prill 2022 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Prizren. Sipas policisë i njëjti dyshohet për disa raste të vjedhjeve nga veturat.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull,  shtetas i Shqipërisë pasi i njëjti dyshohet për disa raste të vjedhjeve nga veturat.

Gjatë kontrollit te i dyshuari janë gjetur në posedim dhe konfiskuar disa gjësende të vjedhura, si dhe një kaçavidë dhe dorëza të cilat i dyshuari dyshohet ti ketë përdorur në rastet e vjedhjeve”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është  dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat