Përshihet nga zjarri një shtëpi në Rahovec

Kronikë e zezë

Përshihet nga zjarri një shtëpi në Rahovec

Më: 25 prill 2022 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Ankuesi mashkull ka raportuar në polici se në rrethana ende të panjohura i është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite rreth orës 17:43 në Rahovec.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë fikur zjarrin në tërësi.

Nuk ka persona të lënduar, lidhur me rastin është informuar prokurori. Rasti duke u hetuar nga njësitet policore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat