I vidhet vetura një burri në Prizren

Kronikë e zezë

I vidhet vetura një burri në Prizren

Më: 6 maj 2022 Në ora: 10:14
foto ilustrim

Një burri nga Prizreni i është vjedhur vetura.

Ai ka raportuar se kjo ka ndodhur nga persona të panjohur.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij me targa vendore. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes”, thuhet në raportin e policisë.

Tutje, policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat