Gjakovë, arrestohet një person për dhunë psiqike ndaj motrës së tij

Kronikë e zezë

Gjakovë, arrestohet një person për dhunë psiqike ndaj motrës së tij

Më: 15 maj 2022 Në ora: 10:03
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë.

I njejti dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike ndaj motrës së tij, të shtunën.

Në raportin e policisë thuhet se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat