Makina del nga rruga, humb jetën një person

Kronikë e zezë

Makina del nga rruga, humb jetën një person

Më: 15 maj 2022 Në ora: 15:39
Ilustrim

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar në fshatin Fierseman.

Makina tip "Ford", ka dalë nga rruga dhe si pasojë raportohet se ka humbur jetën Dioran Dervishi.

"Sot rreth orës 14:20, në fshatin Fierseman, shtetasi D. D., 31 vjeç, banues në Remas, Divjakë, duke drejtuar automjetin tip "Ford", ka rënë në një kanal me ujë dhe për pasojë ka ndërruar jetë."

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat