Sherri me makina, policia arreston personat e përfshirë në ngjarje

Kronikë e zezë

Sherri me makina, policia arreston personat e përfshirë në ngjarje

Më: 15 maj 2022 Në ora: 19:52
Ilustrim

Një 38 vjeçar është arrestuar sot në Sarandë.

38-vjeçari me automjetin tip “Citroën” i ka përplasur automjetin tip "Toyota" një shtetasi tjetër dhe më pas ka qëlluar me gurë duke i thyer xhamin e automjetit.

Mbi  38 vjeçarin, rëndojnë veprat penale "Moskallëzimi i krimit", "Shkatërrimi i pronës" dhe "Vetëgjyqësia", njofton policia.

Ngjarja ka ndodhur afërsi të portit të vjetër, në lagjen nr.4, Sarandë.

Gjithashtu është arrestuar dhe një person i cili e ka parë ngjarjen por nuk ka treguar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat