Godet bashkëshorten me shuplakë dhe e përzë nga shtëpia

Kronikë e zezë

Godet bashkëshorten me shuplakë dhe e përzë nga shtëpia

Nga: H.O. Më: 16 maj 2022 Në ora: 08:32
Ilustrim

Një qytetare e Kosovës ka raportuar në polici se është dhunuar nga bashkëshorti dhe më pas e ka detyruar të largohet nga shtëpia.

Viktima është dërguar më pas në strehimore dhe i dyshuari në mbajtje.

Raporti i plotë:

DHUNË NË FAMILJE

Prishtinë 15.05.2022-22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një zënke të çastit që kishte pasur me bashkëshorten e tij kosovare e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me shuplakë si dhe e kishte detyruar atë që të dilte nga shtëpia. Viktima është dërguar në strehimore. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat