Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

Kronikë e zezë

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

Më: 20 maj 2022 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër ka raportuar se është mashtruar nga një person i panjohur, i cili nga llogaria e saj bankare ka keqpërdorur rreth 20.000 euro duke kryer blerje online.

Rasti ka ndodhur më 18 maj në Prishtinë, rreth orës 01:20.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se është mashtruar nga një person i panjohur, i cili nga llogaria e saj bankare ka keqpërdorur rreth 20.000 euro duke kryer blerje online”, thuhet në raport.

Rasti duke u hetuar nga njësitë relevante. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat