Zhduket një vajzë nga Prishtina

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Prishtina

Më: 23 maj 2022 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Një nënë e ka raportuar në polici si të zhdukur vajzën e saj.

Sipas saj, vajza ka probleme psikike dhe është e varur prej substancave narkotike.

Ajo ka deklaruar se nga data 19 maj nuk di asgjë për vendodhjen e saj.

Siç bëhet e ditur në raport njësitë relevante janë duke e hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat