29 aksidente ndodhën gjatë ditës së fundit

Kronikë e zezë

29 aksidente ndodhën gjatë ditës së fundit

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

29 aksidente kanë ndodhur gjatë njëzetekatër orëve të fundit.

Asnjë prej tyre nuk ka përfunduar me fatalitet.

E prej tyre 23 aksidente ishin me të lënduar, ndërsa 26 përfunduan me dëme materiale.

Për shkak të mosrespektimit të shenjave të trafikut Policia e Kosovës i ka shpërndarë 1 mijë e 789 gjoba.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat