Rrahje mes disa personave në Fushë-Kosovë, theret me thikë një person

Kronikë e zezë

Rrahje mes disa personave në Fushë-Kosovë, theret me thikë një person

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Një rrahje në mes të disa personave raportohet se ka ndodhur të mërkurën në Fushë Kosovë.

Policia njofton se njëri nga personat e përfshirë në rrahje është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), për tretman mjekësor.

“Rr. e Pejës, Fushë Kosovë 22.06.2022 – 00:10. Raportohet për një rrahje në mes të disa personave ku si pasojë viktima mashkull kosovar është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti në polici është hapur si “Pjesëmarrje në rrahje”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat