Vdes një grua që po trajtohej në QKUK, policia nis hetimet

Kronikë e zezë

Vdes një grua që po trajtohej në QKUK, policia nis hetimet

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:46
QKUK

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në QKUK.

Policia në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se një grua, gjersa ishte në trajtim mjekësor si pasojë e komplikimeve në zemër ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.

Detaje tjera rreth rastit nuk janë dhënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat