Aksident mes një autobusi urban dhe kamioni në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident mes një autobusi urban dhe kamioni në Prishtinë

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 08:00 mes një autobusi të linjës urbane dhe një kamioni, afër mensës së studentëve në Prishtinë.

Nuk raportohet për dëme të mëdha dhe as njerëz të lënduar.

Ndërkaq, media ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen autobusi i linjës urbane dhe kamioni.

Media gjithashtu ka provuar të marr informacion edhe nga Policia e Kosovës, por për momentin nuk janë të qasshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat