Vdekje e dyshimtë në Gjilan, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, policia jep detaje

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Policia njofton për një vdekje të dyshimtë në Gjilan.

Viktima mashkull është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Gjilan 25.06.2022-08:00. Viktima mashkull kosovar, është gjetur pa shenja jete pran aksit rrugor. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat