​Sulmojnë njëri-tjetrin, konfiskohet një sopat dhe skallper

Kronikë e zezë

​Sulmojnë njëri-tjetrin, konfiskohet një sopat dhe skallper

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 13:03
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar dje në Prishtinë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar njëri-tjetrin.

Në vend ngjarje janë gjet dhe konfiskuar një sopat dhe një skallper.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.   

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat