Mbante me vete thikë, Policia arreston një person

Kronikë e zezë

Mbante me vete thikë, Policia arreston një person

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Gjatë kontrollimit në trupin e një të dyshuari, Policia ka gjetur dhe sekuestruar një thikë dhe një maskë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit , i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

RAPORTI

Rr. Ahmet Krasniqi, Prishtinë 26.06.2022-18:50. Gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit mashkull kosovar janë gjetur dhe sekuestruar një thikë dhe një maskë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit , i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat