Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:11.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në njoftim.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat