Prindërit në Prishtinë e rrahin djalin 20-vjeçar, dyshojnë se ua vodhi 50 euro

Kronikë e zezë

Prindërit në Prishtinë e rrahin djalin 20-vjeçar, dyshojnë se ua vodhi 50 euro

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 14:46
Foto ilustrim

Përveç grave që janë viktimat më të shpeshta të dhunës në familje, shpesh konfliktet lindin edhe mes prindërve me fëmijët dhe anëtarëve të tjerë të familjes. Një rast i tillë ka ndodhur edhe mbrëmë në rrugën “Abdurrahim Buza”, në Prishtinë.

Sherri ka nisur mes prindërve dhe djalit të tyre, të cilin e kanë akuzuar se ua ka marrë një shumë të të hollave prej 50 euro, pa dijeninë e tyre. Kjo i bëri ata që ta sulmojnë të birin 20-vjeçar, duke e goditur nëpër pjesët e trupit.

Pasi Policia mori informacionin, dy prindërit e dyshuar u arrestuan dhe të njëjtit u dërguan në stacion policor për intervistim.

Ndaj tyre, kanë nisur hetimet për veprën “Dhunë në familje”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat