Arrestohet një person i dyshuar për ngacmim seksual në Suharekë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person i dyshuar për ngacmim seksual në Suharekë

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 09:47
Foto ilustrim

Në Suharekë, të hënën – një person është arrestuar.

Kjo pasi e ka ngacmuar seksualisht një femër – e cila është ankuar në polici.

Ankesa ka rezultuar me arrestim, ku është marrë një pyetje nga prokurori.

E pas intervistimit ai është dërguar në mbajtje, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat