Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje

Kronikë e zezë

Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Është arrestuar një person pasi që gjatë kontrollimit të Policisë, i janë konfiskuar një revole me gjashtë fishekë, për të cilën i dyshuari nuk posedonte leje.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

RAPORTI

Rr. Tahir Zajmi, Prishtinë 27.06.2022 – 15:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur në posedim dhe konfiskuar një revole me 6 fishekë për të cilën i dyshuari nuk posedonte leje. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat