Katër femra rrihen me njëra-tjetrën në Prizren, dy bëhen për spital

Kronikë e zezë

Katër femra rrihen me njëra-tjetrën në Prizren, dy bëhen për spital

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Një përleshje fizike ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prizren.

Policia ka raportuar një rrahje në mes të katër femrave.

Si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat