​Arrestohet një 33-vjeçar për dhunë familjare në Shtime

Kronikë e zezë

​Arrestohet një 33-vjeçar për dhunë familjare në Shtime

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 21:41
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Shtime personin me inicialet J.M. (33) pasi që kishte rrahur gruan e tij.

Në njoftimin për media thuhet se rasti kishte ndodhur për shkak të një mosmarrëveshjeje dhe se bashkëshortja E.M. (33) kishte pranuar tretman mjekësor në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Shtime.

Policia të dyshuarin e ka shoqëruar në stacionin policor në Shtime dhe pas intervistimit i njëjti ndalohet në mbajtje për 48 orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat