Tentoi ta sulmoj policin derisa ishte duke e kontrolluar, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentoi ta sulmoj policin derisa ishte duke e kontrolluar, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka tentuar ta sulmoj fizikisht zyrtarin policor i cili ishte duke  e kontrolluar në trup.

Rasti ka ndodhur të enjten në orën 21:59 në Prishtinë.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka tentuar ta sulmoj fizikisht zyrtarin policor viktimën mashkull kosovar i cili ishte duke  e kontrolluar në trup”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat