​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet

Kronikë e zezë

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Policia në Prishtina ka arrestuar një të dyshuar mashkull kosovar për shkak se i kishte këputur kabllot e rrymës si dhe kishte ndalur ujin në lokalin pronë e ankuesit mashkull kosovar.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën B në kryeqytet.

Sipas ankuesit, ai dhe i dyshuari kishin pas mosmarrëveshje është me herët.

Me vendim te prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat