Zhduket një person në Gjilan, raportohet se kishte probleme psikike

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Gjilan, raportohet se kishte probleme psikike

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Një grua nga Gjilani ka raportuar në polici se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas saj ai kishte probleme psikike, kurse sipas policisë rasti është duke u hetuar.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se djali i saj mashkull kosovar me problem psikike, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, raporton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat