​Kërkohej për vepër penale, por policët nuk e arrestuan pasi pengohen nga banorët e lagjes

Kronikë e zezë

​Kërkohej për vepër penale, por policët nuk e arrestuan pasi pengohen nga banorët e lagjes

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:28
Foto ilustrim

Njësiti policor deri sa ka qenë në detyrë kanë vërejtur se një i dyshuar i cili ishte në kërkim policor dhe po bënte vozitje të rrezikshme duke rrezikuar edhe pjesëmarrësit të tjerë në komunikacion.

Rasti ka ndodhur në fshatin Carrabreg i Epërm i Deçanit.

Atje i dyshuari ka arritur t’i shmanget policisë por pasi kanë shkuar te shtëpia e tij, janë penguar dhe kanosur nga disa banorë të lagjes.

Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat