Vetaksident me fatalitet në Mitrovicë, humb jetën një 67-vjeçar

Kronikë e zezë

Vetaksident me fatalitet në Mitrovicë, humb jetën një 67-vjeçar

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 06:46
Ilustrim

Një person ka humbur jetën sot pas një aksidenti në trafik që ndodhi në fshatin Shupkovc të komunës së Mitrovicës.

Viktima është një burrë i moshës 67-vjeçare, i cili vdiq derisa po lëvizte me traktor në rrugën nacionale.

I ndjeri ishte me vajzën e tij, kur dyshohet se nisi të mos ndihej mirë dhe papritmas ka humbur kontrollin mbi automjet, duke përfunduar në një autolarje.

67-vjeçari u gjet i shtrirë në tokë pa shenja jete, vdekjen e së cilit e konfirmoi edhe ekipi i mjekëve.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat