Vetaksident në Gjakovë, vdes shoferi

Kronikë e zezë

Vetaksident në Gjakovë, vdes shoferi

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 10:50
Ilustrim

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një vetaksidenti në fshatin Babaj Bokës të Gjakovës.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se vozitësi mashkull dyshohet se duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin.

Pastaj ka përfunduar jashtë rruge dhe si pasojë ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat