Grabitje e armatosur në pompën e derivateve në Prizren, ja sa para u vodhën

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në pompën e derivateve në Prizren, ja sa para u vodhën

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Policia njofton për një grabitje të armatosur në një pompë derivatesh në Piranë të Prizrenit.

Sipas raportit të policisë aty janë vjedhur 3 mijë euro.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

GRABITJE E ARMATOSUR/ Fsh. Piranë, Prizren 04.07.2022 – 00:50. Dy ankues meshkuj kosovarë kanë informuar se deri sa ishin në vendin e tyre të punës në pompën e derivateve, një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e armës së zjarrit u ka grabitur rreth 3000 euro para të gatshme, rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat