E dehur, gruaja nga Mitrovica e rrah një burrë dhe një tjetri ia dëmton veturën

Kronikë e zezë

E dehur, gruaja nga Mitrovica e rrah një burrë dhe një tjetri ia dëmton veturën

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit e ka rrahur një burrë në Mitrovicë.

E njëjta po në këtë gjendje, ia ka dëmtuar veturën një burri tjetër.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare nën ndikim të alkoolit ndërkohë e njëjta i ka dëmtuar veturën një mashkulli  tjetër kosovar.

Palët nuk janë intervistuar pasi që gjenden nën ndikim të alkoolit, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat