Vetaksident në Vushtrri, dy vajza të lënduara

Kronikë e zezë

Vetaksident në Vushtrri, dy vajza të lënduara

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Novolan në Vushtrri, ku lëndime kanë pësuar dy vajza.

Dy të lënduarat janë dërguar në Spitalin e Vushtrrisë për tretman mjekësor.

“Vozitësja femër  kosovare, me veturë nga pa kujdesia ka shkaktuar vet-aksident trafiku.

Si pasojë, vozitësja dhe dy pasagjeret femra  kosovare (njëra e mitur) kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar në Spitalin e Vushtrrisë për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat