Sherr mes të rinjsh në Elbasan, plagoset me thikë 23-vjeçari

Kronikë e zezë

Sherr mes të rinjsh në Elbasan, plagoset me thikë 23-vjeçari

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 19:16
Ilustrim

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e stome në qytetin e Elbasanit ku ka mbetur një person i plagosur.

Bëhet me dije se sherri ka ndodhur pranë stadiumit “Elbasan Arena”. I plagosur ka mbetur Amarildo Ademi 23-vjeç, i cili është goditur me thikë.

Ndërkohë që policia ka vënë në pranga autorin e ngjarjes, Enver Buzhani 19-vjeç.

Sherri ka ndodhur pas një debati momental mes dy të rinjve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat