Pamjet/ Policia e shtrin për toke dhe e arreston një qytetar në Lipjan

Kronikë e zezë

Pamjet/ Policia e shtrin për toke dhe e arreston një qytetar në Lipjan

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 22:34
Tre policë me dhunë duke e arrestuar një perso

Policia e Kosovës e ka arrestuar një qytetar në qendër të Lipjanit.

Nga pamjet e postuara nga mediat lokale, shihen tre policë me dhunë duke e arrestuar një person.

I riu shihet teksa e refuzon Policinë, më pas shtrihet në tokë ku edhe arrestohet.

Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat