Digjet një lokal në Vushtrri

Kronikë e zezë

Digjet një lokal në Vushtrri

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një lokal është përfshirë nga flakët, mëngjesin e së premtes në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, ka raportuar në polici pronari i tij.

Sipas policisë, ankuesi ka thënë se lokali iu përfshi nga zjarri në rrethana të panjohura.

Zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat