​Kërcënoi policen, arrestohet e dyshuara në Gjilan

Kronikë e zezë

​Kërcënoi policen, arrestohet e dyshuara në Gjilan

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Gjilan.

Kjo pasi që në stacionin policor ka kanosur zyrtaren policore.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat