​Të shtëna në drejtim të një veturë në Prishtinë, dyshohet për të plagosur

Kronikë e zezë

​Të shtëna në drejtim të një veturë në Prishtinë, dyshohet për të plagosur

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 14:18
Foto ilustrim

Një veturë është sulmuar me armë zjarri në rrugën “Muharrem Fejza”, në Prishtinë, ku si pasojë dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Ndërkohë, dëshmitarët thonë se kanë parë gjakë në veturë e në rrugë.

Policia deri tash nuk ka dhënë detaje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat