Pogradec/ U gjet i plagosur në rrugë, identifikohet 46 vjeçari

Kronikë e zezë

Pogradec/ U gjet i plagosur në rrugë, identifikohet 46 vjeçari

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 20:47
Ilustrim

Një person është gjetur në rrugë i plagosur me armë zjarri.

Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen nr 1 të Kuçovës.

Gazetari i Ora News informon se i plagosuri është identifikuar si Admir Bejo, 46 vjeç.

Nuk ka ende informacione se çfarë mund të ketë ndodhur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat