Rrahen me mjete të forta tri gra dhe një burrë në Gjilan, për një rrugë

Kronikë e zezë

Rrahen me mjete të forta tri gra dhe një burrë në Gjilan, për një rrugë

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Policia njofton se tre burra kanë rrahur me mjete të forta tri gra dhe një burrë tjetër, në Gjilan, pas një mosmarrëveshje rreth punimeve të një rruge.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa njëri është liruar, njofton policia në raportin e saj 24 orësh.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR/ Gjilan 13.08.2022-16:17. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth punimeve të një rruge kanë sulmuar fizikisht me mjete të forta katër viktimat tri femra dhe një mashkull kosovarë. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa njëri është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat