Në gjendje të dehur i sulmon dy gra në Prizren, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Në gjendje të dehur i sulmon dy gra në Prizren, arrestohet i dyshuari

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Të shtunën gjatë mesnatës një burrë i dehur i ka sulmuar fizikisht dy gra në Prizren.

Sipas raportit të policisë, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor.

Ndërsa pas intervistimit, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat