Gjuajti me armë gjatë ahengut familjar, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjuajti me armë gjatë ahengut familjar, arrestohet

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 10:31
Foto ilustrim

Është arrestuar një person pasi ka gjuajtur me armë në një aheng familjar.

Ngjarja ka ndodhur në Pejë, të dielën.

Nga i dyshuari janë  konfiskuar dy armë me leje një pistoletë dhe një pushkë gjuetie, katër(4) fishekë dhe një karikator.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat