Tre të lënduar nga aksidenti në segmentin Veternik-Bresje

Kronikë e zezë

Tre të lënduar nga aksidenti në segmentin Veternik-Bresje

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 15:28
Foto nga vendi i ngjarjes

Sot rreth orës 14:00 ka ndodhur një aksident trafiku në autostradë në segmentin Veternik-Bresje, ku si pasojë tre persona kanë marrë lëndime trupore.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Në ora 14:25, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në autostradë në segmentin Veternik-Bresje. Në aksident janë përfshirë tri vetura dhe si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Njësitet policore relevante janë marrë me aksidentin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat