Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, krijohen kolona të gjata

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, krijohen kolona të gjata

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 21:57
Foto ilustrim

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku, të paktën në mes dy veturave, në rrugën Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Besi.

Në vendin e ngjarjes ndodhet autoambulanca dhe pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata, teksa nuk dihet numri i të lënduarve. 

Shkaqet e aksidentit për momentin janë të panjohura.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat