Pas mosmarrëveshjes në trafik, burri ngacmon seksualisht një grua

Kronikë e zezë

Pas mosmarrëveshjes në trafik, burri ngacmon seksualisht një grua

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

E kishin një mosmarrëveshje, por s’përfundoi me kaq.

Pasi një burrë dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht një grua.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, të martën rreth orës 12:46, ka treguar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

Pas kryerjes së veprës penale i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Rasti është duke u hetuar edhe më tutje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat